Gotham - A dead man feels no cold

8. března 2016 v 23:02 | Ondřej Novotný |  Seriálové recenze
Gotham, pozoruhodný seriál ze světa DC Comics, nám naservíroval další epizodu. Myslím, že všem divákům bylo tentokráte při sledování sakra chladno, neboť se nám konečně ukázal Mr. Freeze v celé své zvrácené kráse.

Pozornému divákovi však neujde, že za nitky tahá někdo úplně jiný - Hugo Strange. Tento psychiatr a uznávaný odborník, který vede Arkhamský ústav, totiž rozhodně patří mezi nejohavnější postavy ve filmovém či seriálovém světě. Strange dělá v tzv. Indian Hill na projektech, které zahrnují spoustu nám známých postav. Ano, prohlášení Bruna Hellera o tom, že se většina charakterů, které jsme viděli zemřít vrátí, bylo pravdivé, neb na konci dílu pozorný divák bez problému spatří padouchy, které dobře zná.

Poslední dějovou linkou, u které se zastavím je honba za pomstou v podání Brucea Waynea. Budoucí temný rytíř se nám v této epizodě ukázal poprvě jako rozdělená osobnost. Je vidět, že seriál myslí opravdu na všechno, jelikož Batman ozhodně patří mezi tuto část populace. Společně s Brucem se na scénu vrátil na pár vteřin i budoucí Catwoman Selina Kyle, po níž chce nejmladší z rodu Wayneů laskavost při hlédání tajemného Maloneho, vraha Thomase a Marthy Wayneových.


Hugo Strange a jeho asistentka slečna PeabodyBruce se z vystrašeného a vyjukaného zajíce proměnil v muže prahnoucího po pomstě.

Závěrem bych dodal, že tento díl mne velmi navnadil ke sledování Strangeových nekalých praktik a upřímně doufám v návrat svých oblíbenců - Thea Galavana a Firefly.

zdroj obrázků: 2paragraphs.com, comicbook.com
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Kdo je váš oblíbený padouch z DC univerza?

Joker 59.3% (16)
Penguin 29.6% (8)
Riddler 7.4% (2)
Mr. Freeze 0% (0)
Firefly 0% (0)
Hugo Strange 3.7% (1)
Někdo jiný 0% (0)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama