Módní policie: Český lev 2016

6. března 2016 v 16:17 | Marek Danko |  Módní policie
Anketa Český lev 2016 je již minulostí, ale zastavme se na chvíli, stejně jako po Oscarech, ještě u oblečení českých hereček. Ty se mají od svých západních kolegyň ještě co učit, ale musíme vzít také v potaz, že jejich finanční možnosti nejsou takové, aby si mohly dovolit mnohdy předražené róby. Nejprve bych se rád zmínil o moderátorce Lucii Výborné. Její moderátorský výkon hodnotit nebudu, ale byl bych v hodnocení o něco mírnější než kolega. Lucie zvolila červený kalhotový kostýmek, který se celkem hodil k její nepříliš ženské postavě. O dálších dámách se rozepíšu pod fotkami.

Jitka Schneiderová

Dlouhodobě nejlépe oblékaná česká herečka Jitka Schneiderová opět dokázala, že má vkus. A i když svou nominaci za nejlepší ženský herecký výkon neproměnila, svým vzhledem i tak upoutala dostatek pozornosti. Bulvár však více než šaty od Ivany Mentlové, zajímál Jitčin nový přítel, kterého poprvé představila světu.


Martha Issová

Sympatická Martha Issová, která byla nominována za svůj výkon v pohádce Sedmero krkavců, nominaci taktéž neproměnila. Ani ona ale ve výběrů šatů nešlápla vedle, ba naopak, oranžové šaty s koženým detailem na prsou působí velmi elegantně.


Alena Mihulová

Vítězkou večera se podle očekávání stala, za svůj výkon ve filmu Domácí péče, Alena Mihulová, která zvolila jednoduché bílé šaty bez dalších zbytečných ozdob. Herečka dala za pravdu rčení, že v jednoduchosti je krása.


Tereza Voříšková

Abych stále jen nechválil, musím přiznat, že model Terezy Voříškové se mi příliš nelíbil. Jedna z nejhezčích českých hereček tentokrát svůj půvab moc vyniknout nenechala, ale jistá originalita se jejímu modelu nechat musí.


Zdroj obrázků: ona.idnes.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama