Gotham - Transference

26. května 2016 v 22:46 | Ondřej Novotný |  Seriálové recenze
Gotham skončil svou druhou řadu monumentálním finále, které si dnes podrobně rozebereme.
Gordon, Wayne a Fox upadli do Strangeova zajetí. Zlotřilý psychiatr pod diktátem jakési Tajné rady začíná evakuovat Indian Hill, jelikož žádný testovací subjekt se nesmí dostat do rukou GCPD.


Členové tajné rady nosí masky, jež připomínají soví obličej.Ale někteří pacienti se jen tak nesmiřují se stavem věcí. Oživená Fish Mooney s unikátní schopností přesvědčovat jiné osoby pomocí doteku sleduje své vlastní zájmy. Edward Nygma alias Riddler zase mění strany častěji než Ivan Vyskočil milenky :D.


Fish se ve třetí sérii určitě vrátí.Na scéně se ve finále po krátké odmlce znovu objevují i Penguin, Butch a Barbara, kteří s ohromnou armádou gangsterů útočí na arkhamský ústav. A všechno končí několika absolutně nejnečekanějšími zvraty...


Závěrečný díl druhé série přinesl znovu dechberoucí podívanou, naservíroval nám spoustu soubojů s rozhodně rozvinul příběh směrem, který potěší všechny komiksové fandy.


Teď se budeme pár měsíců muset bez našeho milovaného ponurého městečka obejít. Až podzimní sychravé počasí nám jek vrátí. Naštěstí je ve vysílání AMC Preacher, který zatím (po pilotní epizodě) působí jako vynikající vyplnění gothamské pauzy.


zdroj obrázků: screenrant.com, tv.com, comicbook.com
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Kdo je váš oblíbený padouch z DC univerza?

Joker 59.3% (16)
Penguin 29.6% (8)
Riddler 7.4% (2)
Mr. Freeze 0% (0)
Firefly 0% (0)
Hugo Strange 3.7% (1)
Někdo jiný 0% (0)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama