Gotham - Unleashed

12. května 2016 v 21:32 | Ondřej Novotný |  Seriálové recenze
Azrael. To jméno ve mne od minulého týdne vzbuzovalo obrovský respekt. Proto jsem se hrozně těšil na pokračování jeho eskapád, které epizoda Unleashed slibovala. A aktuální díl Azraela přinejmenším vyrovnal.
V epizodě Unleashed sledujeme nesmírně dobrodružný příběh souboje Harveyho Bullocka a Jamese Gordona s andělem smrti Azraelem. Na scénu se nám vrací i stará známá - Tabitha Galavan, sestra Thea, nynějšího Azraela. A překvapivě se postaví na stranu zákona. Vedle Tabithy si velký comeback prožil i Penguin, a hned byl jasně nejlepší potavou celé epizody, postaral se o nespočet hlášek.


Sourozenecký reunionKrom Azraelova případu se v tomto díle řešily i tři další důležité příběhové linky. Selina Kyle se snaží osvobodit svou kamarádku Bridget (Firefly) z Arkhamu a při této operaci narazí na Riddlera, jenž se naopak snaží z oné psychiatrické léčebny dostat.


Zrod Riddlera pojali tvůrci opravdu originálně.Poslední dějovou linku vyplnil Bruce Wayne, který se spolu s Alfredovou pomocí snaží už pěkných pár dílů dostat na kloub okolnostem, jež vedly ke smrti jeho rodičů. Díky Selinině a Gordonově pomoci získá budoucí temný rytíř další stopy. Bude tedy rozhodně velmi zajímavé sledovat, kam až jeho vyštřování dospěje.


Zajímavý souboj spolu svedli i Alfred a AzraelDo příští epizody potvrdil showrunner Bruno Heller návrat Firefly a Fish Mooney, které budou dalšími experimenty ze Strangeovy laboratoře. Blížící se finále tedy slibuje mohutnou podívanou, může se dokonce jednat i o nejlepší počin z dílny DC Comics.


Velký návratzdroj obrázků: pinterest.com, gothamsite.com, joblo.com, superherohype.com,
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Kdo je váš oblíbený padouch z DC univerza?

Joker 59.3% (16)
Penguin 29.6% (8)
Riddler 7.4% (2)
Mr. Freeze 0% (0)
Firefly 0% (0)
Hugo Strange 3.7% (1)
Někdo jiný 0% (0)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama