Preacher - Monster Swamp

21. června 2016 v 23:25 | Ondřej Novotný |  Seriálové recenze
Minulý díl Preachera jsem kvůli učení nestihl ohodnotit, aktuální epizodu však recenzuji dnes, krátce po zhlédnutí.Seriál se sice perfektně rozjel, zvláště druhá epizoda nabídla komiksovým fanouškům nejedno potěšení, ale pokračování je stále horší a horší, čím dál tím víc se odklání od své předlohy. Dominic Cooper jako Jesse Custer rozhodně není správnou volbou, Odin Quincannon v podání Jackieho Earla Haleyho je neskutečně protivnou postavou. Strašné.


Quincannon je opravdu protivný.Jedinými světlými elementy v šednoucím seriálu jsou postavy Cassidyho (Joseph Gilgun) a Tulip (Ruth Negga). Oba dva si od pilotního dílu drží vysoký standard, hláškují a jejich scény mají říz. Doufejme tedy, že dostanou více prostoru.
Příběh stále ještě nezačal moc dávat smysl, ale některé náznaky už přeci jen naznačují, kam by se děj mohl v budoucnu ubírat. Vypadá to ovšem, že se tvůrci rozhodli kombinovat příběhy ze všech svazků Preachera, což přeci jen může ohrozit kontinuitu celé série. Avšak na druhou stranu, Gothamu tento systém prospěl. Nu uvidíme.Byť jsme tedy v tomto díle viděli Jesseho používat svůj Boží hlas, Fiore a DeBlanca znovu v akci a Tulip mlátící Cassidyho, nemohu jej hodnotit kladně, jelikož jako znalci předlohy je pro mě zatím seriál mírným zklamáním. Snad se to brzy změní.zdroj obrázků: screenrant.com, comicbookresources.com
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama