Preacher - See

8. června 2016 v 19:31 | Marek Danko |  Seriálové recenze
Na světě máme již pár dní druhou epizodu seriálu Preacher, tak si pojďme shrnout, co nám tvůrci v čele se Sethem Rogenem nabídli tentokrát. Na úvod musím říct, že rozhodně nejsem tak velký komiksový fanoušek jako můj kolega, nicméně pilotní díl se mi dost líbil, a to především svou nekorektností, humorem a brutalitou. O toto všechno rozhodně nepřijdeme ani v druhém díle.

V druhém díle jsme především svědky toho, jak hlavní postava, kazatel Jesse, objevuje a začíná používat svou nově nabitou schopnost. To bohužel znamená, že nikoho už nenechá "otevřít" své srdce, ale používá jí poněkud prospěšněji, i když násilí se rozhodně nebrání a při odstraňování pedofilních choutek řidiče školního autobusu, mu klidně opaří obličej.Nejakčnější a nejzábavnější složku celého dílu má však opět na svědomí Cassidy, o kterém se díky jeho nočním pokecu s Jessem v kostele dozvídáme, že je to 119 let starý upír z Dublinu. Třešničkou je potom jeho souboj s lovci upírů. Doufám, že něco podobného se objeví i v dalších dílech.

Znovu se také setkáváme s Tulip, která se snaží stále Jesseho přesvědčit k návratu k jeho starému životu. Je vidět, že se jen tak nevzdá a bude zajímavé sledovat, jakými dalšími prostředky to bude dělat. Na začátku epizody se nám také ukazuje postava tajemného kovboje, který si toho asi už dost zažil. Dalo by se říct, že se seriál zatím rozjíždí a postupně nám představuje nové postavy a jelikož neznám komiksovou předlohu, tak nevím co čekat dál, ale rozhodně to bude paráda, což předeslaly první dva díly.
Zdroje obrázků: grizzlybomb.com, nerdist.com
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama