Preacher - South Will Rise Again

29. června 2016 v 23:26 | Ondřej Novotný |  Seriálové recenze
Zase po týdnu nám AMC vyslala do světa další díl Preachera. A je to opět nesmírně špatný počin, který uráží komiksové znalce a divákům, kteří předlohu nečetli dělá z příběhu ještě větší guláš.


Jesse se po minulé epizodě naučil používat svůj "Boží hlas" už naplno a s ledovým klidem ovlivňuje životy lidí v Annvilu. Jeho popularita roste, což se nelíbí Donniemu, který má s Custerem negativní zkušenosti. Když si ale stěžuje své manželce Betsy, vidí, že ani ona mu jeho obavy nevěří.


Dále v epizodě sledujeme Odina Quincannona, kterak začíná konat dobro a slouží Bohu, tak jak mu ve čtvrtém díle Jesse nařídil. Divák se při pozorování extrémně stupidních scén, ve kterých Odin vystupuje neubrání dojmu, že je Rogen a spol. vytvářeli nejspíše notně podnapilí, možná dokonce zfetovaní, neboť jsou opravdu strašné.


To jediné, co celou epizodu zachraňuje je nakonec úvodní desetiminutovka, kde se rozvíjí příběh Svatého zabijáka. Po hříchu se jedná o jedinou příběhovou linku, která se začala jakž takž hýbat kupředu. No, a jelikož jsme v půlce série, tak to není zrovna lichotivé pro tvůrce tohoto seriálu.


Sečteno podtrženo, seriál Preacher začal velmi dobře a první dva díly se dají považovat za zdařilé. Pak však začal obrovský úpadek a odklon od předlohy. Šance na záchranu první série sice ještě žije, ale její plamínek naděje počíná rychle zhasínat.


zdroj obrázku: heyuguys.com
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama