Novinky z Comic-Conu: První část

24. července 2016 v 22:44 | Ondřej Novotný |  Ohlédnutí
Velká oslava geeků se stále odehrává v kalifornském San Diegu, přičemž spousta tvůrců nám představila své projekty. V tomto článku si rozebereme některé z nich. Začněme u přerostlé opice :D.Kong: Skull Island/Kong: Ostrov lebek

Prvního traileru se na conu dočkal další reboot známého filmového opičího obra, který bojuje s dinosaury na ostrově lebek. Ukázal nám, že Kong bude tentokrát o hodně větší než v Jacksonově díle z roku 2005, protože v budoucnu jej čeká souboj s mocnou Godzillou, které by se při menší velikosti asi těžko mohl postavit v rovném boji. Dále v traileru vidíme obyvatele ostrova lebek, kterak napadají skupinu filmařů, která zde chce natočit senzaci (stejně jako ve zmiňovaném filmu Petera Jacksona). A v neposlední řadě je tam i Samuel L. Jackson!!! A svým světoznámým badass hlasem vyhrožuje Johnu Goodmanovi. Tyto dva pány doplní v hlavních rolích "Loki" Tom Hiddleston a držitelka Oscara Brie Larson. Režíruje Jordan Vogt-Roberts.


King Arthur: Legend of the Sword/ Král Artuš: Legenda o meči

A je tu další zpracování artušovské legendy. Po Excaliburu (1981), který nabídl mýtickou jízdu a skvělé bitvy, po conneryovském Prvním rytíři, jenž pro změnu hrál na city a po Fuquově totálním akčňáku příchází na řadu film, od kterého já osobně očekávám hodně. Měl by konečně ukázat artuškovskou legendu přesně tak, jak ji zapsal Thomas Malory. A jelikož jsem v traileru neslyšel slovo Excalibur, když Artuš tahal meč z kamene, říkám si, že by se to konečně mohlo podařit. Velké výhrady však mám k Artušově obsazení. Charlie Hunnam rozhodně vypadá spíše jako Germán proti kterým Artuš bojoval, než keltský Říman. Avšak další herce vítám. Jude Law si konečně střihne padoucha a především velmi vítám obsazení skvělého Erica Bany do role Uthera Pendragona. Skvělé! V traileru máme dále možnost vidět i spoustu fantastických bestií, takže by nový Artuš rozhodně neměl být romantickou utahaninou jako zmiňovaný Pvní rytíř. Nu, nechme se překvapit. Režíruje skvělý Guy Ritchie.
P.S. Ve filmu se objeví i tento muž. Zajímavé.


Comic-Con toho samozřejmě nabídl více, hlavně DC a Marvel nabídly spoustu novinek. Na ty se zaměřím v příštím díle novinek.


zdroj obrázků: screenrant.com, nochedecine.com
zdroj videí: youtube.com
jiné zdroje: imdb.com, comicbook.com, metrouk2.com
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama