Preacher - Sundowner

5. července 2016 v 23:07 | Ondřej Novotný
Tak já už teda nevím. Tvůrci Preachera, jmenovitě Rogen, Goldberg a Dillon se pro mě stávají mistry nevyrovnanosti seriálových epizod. Šestý díl s podtitulem Sundowner totiž opět není v žádném případě trefou. Zároveň se ale nejedná ani o nějak extra velký propadák, kterým byla rozhodně pátá epizoda (brr, radši na ni ani nemyslet).


Šestá epizoda má perfektní, opravdu perfektní začátek, kde sledujeme sled velmi akčních a krvavých scén, které obsahují hektolitry správné béčkové krve a diváka opravdu baví. V té době jsem si říkal, že poté, co se Jesse konečně dozvěděl základní premisu příběhu, může se děj konečně rozjet. Ale to se nestalo...Zbytek epizody totiž suverénně najel zpátky do již vyjetých kolejí a náhodné scény, ve kterých vystupovala Tulip s Emily nudily v takové míře, že jsem měl nutkání vzít notebook a prohodit jej oknem, abych jej následně rozdupal. Ano, až tak hrozně jsem se já, od přírody flegmatik, rozlítil.


Dále přestávám chápat až moc rozvinutý vztah Tulip a Cassidyho, protože prostě nechápu, jak mohli tvůrci jednu ze nejsložitějších událostí komiksové série takto zničit.


Zkrátka a jistě, Preacher se nerozjel ani v polovině své první série, což znamená, že jeho kvalita dále upadá. A já se jen ptám, jak může pod seriálovým zpracováním podepsán Garth Ennis, autor předlohy? To jako tolik chlastá a nedává pozor na to, co mu to točí za sračky na place nebo jak? Já prostě nechápu, jak dokázali tvůrci jeden z nejlepších komiksů všech dob takhle zkurvit. Nechápu.


Uvidíme no. Jestli však další díl přinese opět stejně debilní a nekonzistentní děj, tak končím se sledováním. Recenze by v takovém případě začal psát pan Marek Danko, který předlohu nečetl a seriál se mu líbí...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama