Můj názor na Letovu kritiku

9. srpna 2016 v 20:36 | Ondřej Novotný |  Zamyšlení
Jared Leto. Zpěvák 30 Seconds to Mars. Herecká hvězda. Držitel Oscara. Nejnovější inkarnace Jokera. A taky asi osobnost, o které se v poslední době nejvíce píše.


O Letově výkonu v roli gothamského prince zločinu psalo nespočet medií a názor na jeho výkon se v recenzích liší. Někdo vynáší Jareda do nebes a říká, že lepší Joker nikdy na plátnech nebyl. Většina kritiků se však kloní k názoru, že Leto nedokázal navázat na výkony svých předchůdců Nicholsona, Hamilla a Ledgera. Ale nezlobte se na mne přátelé, kritizovat herce, kterému vystřihli ve finálním cutu filmu naprostou většinu scén, je podle mě nešťastné. A navíc, Jared strávil díky této práci střihačů na plátně asi tak 10 - 15 minut + polovina jeho scén byly flashbacky (jak trefně poznamenal kolega František Fuka na webu fffilm.name), což znamená, že v porovnání s např. Ledgerovým vystoupením trvajícím 120 minut, je zhruba desetina času. Proto je naprosto zcestné nadávat Letovi, kterak zničil Jokera a udělal z té postavy trapnou figurku.

Osobně se mi Leto velmi zamlouvá, ač jsem mu nevěřil. Pokud bude vydána erková verze Suicide Squad se všemi scénami, v nichž vystupuje, budu stát v první řadě, abych si ji koupil v Blu-ray či DVD verzi.


A pokud se Joker objeví i v netopýří sólovce Bena Afflecka (2018), budu doufat, že na plátně stráví více minut.Ještě mě velmi potěšila tato skladba, protože v ní je vidět Jared v celé své "kráse" :D
P.S. Tady tento článek mě potěšil, protože se neveze na vlně destruktivní kritiky Letova výkonu. Odkaz zdeZdroj obrázku a videa: billboard.com, youtube.com
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama