Gotham - Burn the Witch

28. září 2016 v 21:16 | Ondřej Novotný |  Seriálové recenze
Po skvělém rozjezdu třetí série následovala v úterních ranních hodinách epizoda, jež určila další osudy spoustě postav z ponurého města.

Výsledek obrázku pro gotham s03 e02

Bruce Wayne byl unesen tajemnou společností, která ovládá Wayne Enterprises a po nátlaku přitlačen k dohodě s její hlavní vyjednavačkou Kathryn. Tato iluminátská skupina, jejiž jméno se zove Soví tribunál, bude asi mladému Waynovi ještě hodně škodit.

Výsledek obrázku pro gotham burn the witch

Dále jsme v této epizodě měli možnost vidět proměnu malé Ivy v dospělejší slečnu s výrazně větším poprsím. A konečně nám Ivy ukázala svou posedlost rostlinstvem, jež nás tolik doháněla k šílenství ve hře Arkham Asylum :D.

Výsledek obrázku pro gotham poison ivy

Ve druhém díle taky dost pokročil dopředu hlavní příběh týkající se Jamese Gordona. Bývalý detektiv a dnes námezdní lovec se zapojil do velké policejní operace, jejímž cílem bylo chycení Fish Mooney. Vzhledem k tomu, že akce dopadla zajímavě, je zde velká šance, že Fish konečně z Gothamu nadobro zmizí.Nejlepší na novém Gothamu rozhodně je rodící se vztah Gordona s Valerií Vale, který byl okořeněn koncem této epizody. Co se asi tak mohlo stát?

Výsledek obrázku pro gotham valerie vale

Gotham je na dobré cestě. Na úroveň závěru minulé sezóny sice ta současná zatím nedosahuje, ale po odchodu Fish, kterou většina fandů (včetně mě) nesnáší, by mohlo dojít ke kvalitativnímu vzestupu. Pevně v to doufám.Zdroj obrázků: superfable.com, screenrush.com, smartfone.news
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Kdo je váš oblíbený padouch z DC univerza?

Joker 59.3% (16)
Penguin 29.6% (8)
Riddler 7.4% (2)
Mr. Freeze 0% (0)
Firefly 0% (0)
Hugo Strange 3.7% (1)
Někdo jiný 0% (0)

Komentáře

1 Sabča Sabča | Web | 1. října 2016 v 18:30 | Reagovat

super blog, zvu tě na svůj

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama