Star Wars Rebels - Steps Into Shadow

25. září 2016 v 21:44 | Ondřej Novotný |  Seriálové recenze
Po Gothamu se vrátil i můj druhý oblíbený seriál a i on načíná svou třetí sérii. V trailerech jsme byli navnazeni na příchod velkoadmirála Thrawna a na návrat diváckého oblíbence Dartha Maula. A už v pilotu nové série jsme se jedné z těchto postav dočkali.

Výsledek obrázku pro star wars rebels season 3 pilot

Pilot nám představuje povstaleckou posádku lodi Ghost, která se stále ještě vzpamatovává ze ztráty Ahsoky Tano a zranění Kanana Jarruse. Vůdčí role se v týmu ujal Ezra Bridger, který od minula ovládl schopnosti temné strany, neboť vlastní sithský holocron. Rovněž se tento mladý Jedi změnil vizuálně, protože konečně shodil svou protivnou hřívu. Jako velitel je poté přidělen na důležitou misi - ukrást letouny Y-Wing z imperiální základny. Ezra ale netuší, že do boje se zapojují dvě nové hrozby a to guvernérka Lothalu Amanda Pryce a chisský velkoadmirál Thrawn. Naštěstí se ale do děje vrátí Kanan, jehož odhodlání porazit Impérium nikdy nebylo silnější, takže po pilotu máme děj skvěle rozjetý a předpřipravený k velkému boji.

Výsledek obrázku pro thrawn rebels

Co hlavně potěšilo? Kromě Thrawnova návratu do kánonu ještě Kananovo setkání s tajemnou bytostí jménem Bendu, která je citlivá k Síle. Bendua mluví legendární britský herecký nestor Tom Baker, samotná čtvrtá inkarnace The Doctora.

Výsledek obrázku pro tom baker bendu

Do budoucích dílů mám velká očekávání a osobně stále doufám, že Darth Maul skříží své zbraně s Darthem Vaderem. Snad k tomu dojde.

Výsledek obrázku pro darth maul vs darth vader comic

Dojde k tomuto souboji i v Rebels?

Snad nás Dave Filoni po skvělém rozjezdu nezklame...

Zdroj obrázků: starwars.com, starwars.wikia.com, usatoday.com, screenrant.com
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Kdo je nejlepším povstalcem?

Kanan Jarrus 25% (2)
Ezra Bridger 12.5% (1)
Sabine Wren 0% (0)
Hera Syndulla 0% (0)
Zeb Orellios 37.5% (3)
Chopper 0% (0)
Ahsoka Tano 25% (2)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama